O nas

Wszystkie nasze produkty wytwarzamy w zakładach, które spełniają najwyższe kryteria dotyczące gospodarki odpadami oraz wykorzystują ekologiczne materiały w procesie produkcyjnym wyrobów co potwierdzone jest certyfikatem ISO 14001. W zakładach produkcyjnych zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów oraz podjęliśmy współpracę z Katedrą Techniki Cieplnej i Aparatury Przemysłowej Politechniki Opolskiej. Prowadzimy wspólne badania naszych wyrobów w laboratorium naukowo-badawczym uczelni wyposażonym w wysokiej klasy aparaturę pomiarową.

Do produkcji naszych wyrobów stosujemy najwyższej jakości materiały, które są poddawane systematycznym badaniom oraz testom. Każdy etap procesu produkcyjnego przechodzi przez kontroli jakości. Pozwala to na utrzymanie stałej, wysokiej jakości wyrobów końcowych. Nasz zakład certyfikowany jest przez jednostkę TUV, a proces produkcji jest zgodny z normą ISO 9001. Wszystkie wyroby posiadają certyfikaty TUV.

Nasze kotły kwalifikują się w 5 klasie wg. normy EN 303-5 oraz są umieszczone na niemieckiej liście BAFA oraz czeskiej liście Zelena Usporam.

Dziękujemy bardzo za dotychczasowe ogromne zaufanie i docenienie naszej marki
oraz zachęcamy serdecznie do współpracy!

Cranp Kovo
CRANP-KOVO s.r.o.
Miru 371, 790 70 Javornik
Czech Republic
T: +420 584 492 800
e-mail: info@cranp-kovo.cz